הסרת משקפיים בלייזר יתרונות וחסרונות

השאירו פרטים עוד היום או התקשרו
0501111111
באנר המרכז להסרת משקפיים


11477850_xlמדי שנה מבוצעים בישראל כחמישה עשר אלף ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר, שמשחררים הלכה למעשה אלפי אנשים מעול המשקפיים ועדשות המגע.

כבר כאן ניתן להבין כי מדובר בניתוח פשוט יחסית בעל שיעורי סיבוכים נמוכים מאוד, מה שמסביר בין היתר את העלייה ההדרגתית ברמת הפופולאריות שלו לא רק בישראל כי אם גם במדינות רבות אחרות בעולם. עם זאת, גם היום ישנם רבים החוששים לעבור את הניתוח מסיבות כאלו ואחרות.

אם גם אתם נמצאים כיום בלבטים בנוגע לניתוח, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון. במאמר שלפניכם נפרט אודות היתרונות והחסרונות של ניתוח להסרת משקפיים בלייזר על מנת שתוכלו ליהנות מפרספקטיבה רחבה ככל האפשר על הנושא ולקבל החלטה מושכלת, מבוססת ונבונה.

מה הם החסרונות של ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?

סיבוכים, סיכונים ותופעות לוואי – ראשית חשוב לציין כי למרות ששיעור הסיבוכים של ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר נמוך ביותר, הרי שבסופו של דבר מדובר בניתוח לכל דבר ועניין ובדיוק כמו בכל ניתוח אחר, גם במקרה הזה ישנם כמה סיכונים וסיבוכים אפשריים שחשוב לקחת בחשבון.

הכוונה היא למשל לפגיעה בראייה, החמרה במצב הראייה, זיהום בעין המנותחת ועוד. כמובן שככל שרמת המיומנות של המנתח גבוהה יותר, כך הסיכוי לסיבוכים נמוך יותר, אך בכל מקרה חשוב להיות ערים לתופעות האפשריות לאחר הניתוח. זוהי הסיבה בגינה אם למועמד לניתוח יש רק עין אחת, לרוב יומלץ לו שלא לעבור את הניתוח.

תוצאה חלקית – רבים לא מודעים לכך, אבל לא בכל מקרה ומקרה ניתן לשפר את הראיה של המטופל ולהביאה למצב אופטימאלי. בנוסף לכך, במקרים מסוימים המטופל צפוי לחוות החמרה במצב הראייה שלו שנים ספורות לאחר הניתוח ובעקבות כך להזדקק לניתוח נוסף. חשוב להיות ערים לנקודות אלה לפני שמחליטים לעבור את הניתוח כמובן.

מידת היכולת לתקן את הראייה והסיכוי לחזרת ליקוי הראייה ניתנים לאבחון ובירור לפני הניתוח בסדרה של בדיקות פשוטות יחסית כמו למשל בדיקת פני השטח של הקרנית, בדיקת עובי הקרנית ועוד.

מה הם היתרונות של ניתוח להסרת משקפיים בלייזר?

  • הניתוח מאפשר למטופל להיפטר מהמשקפיים או מעדשות המגע או לכל הפחות ליהנות מירידה משמעותית במספר.
  • מדובר בניתוח מהיר ביותר הנמשך לכל היותר כרבע שעה.
  • הניתוח לא כרוך בביצוע הרדמה מלאה.
  • הניתוח לא כרוך בכאבים.
  • ההחלמה מהניתוח מהירה ביותר וכמעט שלא כרוכה בכאבים. אמנם במקרה שבו מדובר בניתוח המבוצע ללא חיתוך של הקרנית, ייתכנו כאבים במשך שלושת הימים הראשונים לאחר הניתוח, אך ברוב המוחלט של המקרים מדובר בכאבים קלים ביותר שלא מצריכים אפילו טיפול עם משככי כאבים.
  • אחוזי ההצלחה של הניתוח גבוהים בצורה בלתי רגילה, בין היתר בשל העובדה שהוא מבוצע ללא מגע יד אדם.

הסרת משקפיים בלייזר מיכל אקשטיין

הסרת משקפיים בלייזר מיכל אקשטיין

מיכל אקשטיין מייסדת ומנהלת הפורטל והמרכז להסרת משקפיים. רוצים לקבל את כל המידע על הסרת משקפיים בלייזר, היכנסו לפורטל עכשיו

השאירו פרטים עוד היום