השוואת מחירים – הסרת משקפיים בלייזר

השאירו פרטים עוד היום או התקשרו
0501111111
באנר המרכז להסרת משקפיים


עבור חלק גדול מאוד ממרכיבי המשקפיים, וגם מעדשות המגע יש רצון עז ומשמעותי להיפטר מהמשקפיים אחת ולתמיד.

השוואת מחיריםטיפולי הסרת משקפיים, שמבוצעים כיום בעיקר באמצעות לייזר, הפכו להרבה יותר בטוחים מאשר בעבר וזוהי בשורה טובה מאוד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהסרת משקפיים בלייזר איננו תהליך קל ערך והוא גם כרוך בעלות בלתי מבוטלת, שכן לא מדובר בטיפול שנכלל בסל הבריאות.

בשורות הבאות נסביר על כל מה שחשוב לדעת בהקשר של הסרת משקפיים בלייזר השוואת מחירים. בין היתר, נראה אילו פרמטרים משפיעים על המחיר מבחינת סוג הטיפול, כיצד ישפיע עליו המקום בו יתבצע הניתוח, וכיצד ניתן להוזיל את המחיר באמצעות השוואה נכונה.

משווים נכון

כאשר רוצים לבצע השוואת מחירים נכונה לגבי טיפולים של הסרת משקפיים בלייזר, לא מספיק לערוך רשימה של מחירים שונים ותו לא. חשוב לקחת בחשבון שיש כיום לא מעט סוגים שונים של טיפולי הסרת משקפיים באמצעות לייזר, וכל טיפול עשוי להיות מתומחר אחרת.

בין הטיפולים הנפוצים להסרת משקפיים ניתן למצוא גם טיפולים וותיקים למדי וגם טיפולים חדשים יותר, ניתן למצוא גם שיטות שאינן כוללות לייזר, אולם מרבית הציבור מגלה נטייה ברורה לכיוון טיפולי הלייזר למיניהם.

כאשר רוצים להשוות נכון, אם כן, בין טיפולי לייזר שונים להסרת משקפיים, יש להפריד בין הטיפולים הבאים:

  • PRK – הסרת שכבת קרנית דקה באמצעות לייזר.
  • LASEK – יצירת חתך בקרנית שלאחר הטיפול עצמו מוחזר למקומו (פעולה שנקראת מתלה).
  • LASIK – שיטה בעלת דמיון מסוים לשיטת LASEK אך לא זהה. הפכה לפופולרית יותר – בעלת סיכויי הצלחה מאוד מאוד טובים.
  • בנוסף, יש גם שיטות אחרות כגון EPI-LASIK, המתמקדת באפיתל, Z – lasik – טיפול שנחשב לחדשני ומדויק במיוחד ועוד.

מרכזי טיפול ורופאים מומחים

מלבד החשיבות בהשוואת מחירים נכונה, בין השיטות השונות של טיפולי לייזר להסרת משקפיים, חשוב מאוד לבצע השוואה גם בין מכונים שונים ובתי חולים שונים שמציעים טיפולי עיניים. לצד מרכזים רפואיים מתמחים יש גם רופאים פרטיים שמבצעים טיפולים כאלה, בחלקם תוך שיתוף פעולה עם מרכזים רפואיים שונים, שמהם הם שוכרים חדר טיפולים, ציוד וצוות עזר.

ההשוואה בין מרכזי טיפול שונים חשובה ביותר, אולם לא פחות חשוב מכך – ההשוואה בין רופאים שונים, בעלי שם.

באופן טבעי, מחירים של הטיפולים השונים נגזרים מעלויות כמו מתקני טיפול, צוותי רפואה, עלות מכשירי הלייזר השונים. במקביל, התמחור מבוסס גם על רמת המומחיות של הרופא. במקרים לא מעטים, כאשר הרופא הינו בכיר, מנוסה יותר ובעל יותר מוניטין, המחיר יהיה גבוה יותר. חשוב לשים לב להבדלים ולראות בכמה הם מסתכמים לפני שמחליטים.

פחות יקר לעומת העבר

באופן מעניין, ניתן להציע על מגמה ירידת מחירים כללית בתחום טיפולי הסרת המשקפיים בלייזר. לאחר בדיקה של כמה וכמה אפשרויות, מסתבר שהתחרות העזה והביקוש המוגבר לטיפולים הביאו ללחיצת המחיר למטה. אין זאת אומרת שלא צריך להשוות מחירים לפני הטיפול, אולם יש בכך בהחלט בשורות מעודדות.

נכון למועד כתיבת שורות אלה, מצאנו מחירים שנעים בין 5000-10,000 שקלים ויותר לטיפול. חשוב לציין שמדובר בהערכה כללית למדי שכן, כאמור, יש סוגים רבים של טיפולים ויש הרבה גורמים שמשפיעים על המחיר הסופי.

לפני שמחליטים, חשוב לבצע בירור מקיף לגבי הרופא המנתח, לגבי המרכז הרפואי הנבחר ואם אפשר – גם לשוחח עם מטופלים קודמים. בסופו של דבר, כדאי לזכור – העיקר הבריאות!

הסרת משקפיים בלייזר מיכל אקשטיין

הסרת משקפיים בלייזר מיכל אקשטיין

מיכל אקשטיין מייסדת ומנהלת הפורטל והמרכז להסרת משקפיים. רוצים לקבל את כל המידע על הסרת משקפיים בלייזר, היכנסו לפורטל עכשיו

השאירו פרטים עוד היום