הסרת משקפיים בלייזר – כדאי לעבור ניתוח זה, או לא?

השאירו פרטים עוד היום או התקשרו
0501111111
באנר המרכז להסרת משקפיים


בעד ונגד הסרת משקפייםמדי שנה בשנה מבוצעים בישראל כ-15 אלף ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר ונראה כי משנה לשנה רמת הפופולאריות של הניתוחים רק הולכת ועולה. אם גם אתם מתלבטים בימים אלה בנוגע לניתוח הפופולארי אך עדיין לא משוכנעים בכך שזהו אכן הצעד המתאים ביותר עבורכם באופן אישי, אנחנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון. למה כן כדאי לעבור את הניתוח ? מהן הסיבות בגינן אולי כדאי להימנע ממנו? כל זאת, בכתבה הבאה.

בעד – להיפרד מהמשקפיים

מן הסתם הסיבה המנצחת היא שבשעה טובה תוכלו סוף כל סוף להיפרד מהמשקפיים ומעדשות המגע. עבור רבים כל כך מאתנו מדובר בחלום שלעתים נדמה כבלתי מציאותי.

נסו לדמיין איך זה ירגיש לפקוח את העיניים בבוקר ולראות את העולם בדיוק כפי שהוא, לקחת לגימה מן הקפה ביום קר, מבלי לנגב את עדשות המשקפיים וכמה מכם עברו תקרית לא נעימה שבה חשבתם שראיתם מכר שלכם, אבל בפועל אמרתם שלום לאדם שאתם לא מכירים או לחילופין, שחלפתם על פני אדם מוכר ו"התעלמתם"? לא נעים. בקיצור, מדובר בפנטזיה ברת מימוש.

נגד – להיפרד מהמשקפיים, אבל לא לתמיד

חשוב מאוד להבין כי לא בכל מקרה ומקרה ניתן יהיה להיפרד מהמשקפיים אחת ולתמיד. במקרים רבים מאוד ניתן בסך הכול להוריד את המספר וכן במקרים מסוימים ניתן לצפות מראש כי המספר צפוי לעלות עד לגובה מסוים בשלב זה או אחר לאחר הניתוח. אמנם עדיין מדובר בהקלה מסוימת, בעיקר במקרים שבהם המטופל סובל ממספר גבוה במיוחד, אך עדיין – ייתכן שגם אחרי הניתוח יזדקק למשקפיים במספר מסוים. חשוב כפי שציינו להיות ערים לכך ולערוך בכל מקרה תהליך יסודי ומעמיק של תיאום ציפיות מול המנתח לפני שמקבלים את ההחלטה האם לעבור את הניתוח או לוותר עליו.

בעד – חיסכון בכסף בטווח הרחוק

אמנם כיום ניתן לרכוש משקפי ראייה בסכומים מגוחכים, אך הסיפור מעט שונה בכל הקשור לעדשות מגע הדורשות תחזוקה מתמדת. הודות לניתוח להסרת משקפיים תוכלו לחסוך את ההוצאות שלכם בטווח הרחוק.

נגד – עלות גבוהה

המחיר הממוצע של ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הוא 12 אלף שקלים. אז נכון, קשה לשים מחיר על ראייה שתהיה תקינה ובטוחה בסופו של דבר, אך עדיין לא ניתן להתעלם מכך שמדובר על סכום גבוה מאוד.

בעד – ניתוח מהיר, זמין ובטיחותי

מאחר וניתוח להסרת משקפיים בלייזר מבוצע ללא מגע יד אדם ומאחר ואינו כרוך בהרדמה כללית, הרי שרמת הבטיחות שלו גבוהה מאוד, המשך שלו קצר מאוד וכן משך ההחלמה לאחר הניתוח קצר ביותר.

נגד – סיכונים ניתוחיים

בין אם נרצה בכך ובין אם לא, בסופו של דבר ניתוח להסרת משקפיים הוא ניתוח לכל דבר ועניין ולמרות שהוא נחשב לניתוח בטיחותי יחסית, הרי שעדיין הוא טומן בחובו סיכונים מסוימים שחשוב להכיר. שוב – אמנם מדובר באירועים חריגים ביותר, אך לא אחת בשל מקרה של רשלנות רפואית, המנותח עלול למצוא את עצמו עם ראייה לקויה במיוחד ואפילו עם נזקים לראייה בעקבות הניתוח.

לסיכום

על מנת שתוכלו לקבל כמה שיותר פרטים בנוגע לניתוח, אנחנו ממליצים לכם ראשית להתייעץ עם אנשים שכבר עברו את ההליך, תוך מתן עדיפות לאנשים שעברו את הניתוח לפני מספר שנים. בנוסף לכך מילת המפתח במקרה הזה היא רוגע ואולי גם שלווה: אל לכם להיחפז ולקבל החלטה מתוך לחץ. קחו את הזמן, נשמו עמוק וקבלו את ההחלטה רק כאשר אתם בטוחים שקיבלתם את כל הפרטים הנחוצים לכם בשביל לקבל החלטה מושכלת, נבונה ומבוססת.

הסרת משקפיים בלייזר מיכל אקשטיין

הסרת משקפיים בלייזר מיכל אקשטיין

מיכל אקשטיין מייסדת ומנהלת הפורטל והמרכז להסרת משקפיים. רוצים לקבל את כל המידע על הסרת משקפיים בלייזר, היכנסו לפורטל עכשיו

השאירו פרטים עוד היום